Šteniatka - Pupies

Naše šteniatka odchovávame v rodinnom prostredí, plne socializované. Do odovzdania novým majiteľom sú minimálne 3 x odčervené a očkované a ošetrené proti vonkajším parazitom.
Šteniatka odovzdáavame čipované s  Euro Pet pasmi.
Rodičov našich šteniatok mame vyšetrených na očné defekty CEA/ PRA Kat. Majú aj genetické testy z DNA. Taktiež vyšetrené kĺby zadných aj predných končatín na dyspláziu. Šteniatka od nás dostávajú základnú výbavičku – obojček, mištičku a svojho * navoňaného plyšového panáčka * a niečo pod zub na cestu. Tiež balíček krmiva.
Želáme všetkým našim šteniatkam láskavých a zodpovedných majiteľov, ktorý sa im budú venovať s láskou a trpezlivosťou. Rovnako veľa radosti z rôznych psích aktivít a športov. Chovateľský servis je samozrejmosťou a veľmi radi uvítame kontakt s novou rodinou našich šteniatok aj do budúcna.
Je možné sa dohodnúť aj na podmienkach spolumajiteľstva šteniatka. Je to individuálne a riešime tieto možnosti osobne s budúcim majiteľom.
-----
Our puppies reared in a family enviroment, well socialized. Transfer to a new owner is at least 3 x dewormed, vaccinated and treted against external parasites. We surrender puppies with micro chip and Euro Pet passport.
Puppies are eyes screened with clinical atest on CEA/PRA/ Kat. depend of deal with ne owner should be DNA atest done as well. Parents from our breed are screened with DNA eyes atest, Hips, elbows  X ray.
Puppies receive from us a basic outfit – little colar, bowl, and their scented plush doll, also some treats for trip and bag of food for few days.
We wish to our puppies loving and responsible owners, who will carried of them with love and patience. Similarly, much to the delight of various dog activities   and sports. Breeding service is of course a very happy welcome contact with a new family of puppy into future.
It´s possibility to deal of puppy co owning with new owners, depending on individual and personal agreement.