CH SK, HU, RS, J. CH SK, SK CH Šteniat, Mighty´s Spring Meadow Oya Oilell

CH SK, HU, RS, J. CH SK, SK CH Šteniat, Mighty´s Spring Meadow Oya Oilell

Junior Šampión SK, RS, HU, SK Šampión

Slovenský šampión krásy šteniat :)

 

Olinka 16 mesiacov - months

 

Olinka  - 10 mesiacov - months

Olinka - 8 mesiacov - months

 

Základné údaje
dátum narodenia: 05.06.2017
pohlavie: sučka
farba: Trikolór
Chovná sučka - Brood bitch

 

Zdravie:

CEA /PRA / Kat negativ

CEA - DNA - N/N

MDR1 - -/-

DM - N/N

 

Pedigree:      4 generations | 5 generations | 6 generations          COI 0%  AVK 100% (4 gen.)

Mighty’s Spring Meadow Io Ilario Zenith of Fame Fantazija Sandcastle’s Truth Or Dare Sandcastle’s Trick Or Treat
Sandcastle’s Skinnydipping
Me Myself Fantazija Scandyline Big Black Dream
Helmlake Hot Women
Shulune Imperial Signature Moon Walker from Misstoff Rowvale Dream Racer
Foxearth Fern Ominal
Shulune Lady of Lorien Foxearth High Falutin
Chicnoir Elusive Dream At Shulune
Mighty’s Spring Meadow Linn Lowri Unique’s Diamond Super Bowl Clingstone’s No Comments Bell Pepper’s Datapen
Sandcastle’s Sweet Valentine
Selbit Shennon Sandcastle’s Jump The Gun
Selbit Tearose
Mighty’s Spring Meadow Hope of Nadine Sandcastle’s King Of The Swing Sandcastle’s Oliwer Hardy
Sandcastle’s Snap Crackle Pop
Mighty’s Spring Meadow Aster Move Magic Zlatý dážď
Wesayso Lucky Number Seven

 

 

 

    Dátum Miesto Rozhodca Trieda Výsledok
             
             
    25.11.2018 Zagreb Winner CACIB HR Cathrina Dunne IRL stredná V 1, CAC, CACIB,Zagreb Winnerm, BOB
    28.10.2018 Danube CACIB Bratislava Korózs András HU stredná V 1, CAC, R.CACIB  => SK CH
    27.10.2018 Danube CACIB Bratislava Korózs - Papp Judit HU stredná V 1, CAC, CACIB, BOB
    26.10.2018 Danube CACIB Bratislava Rajič Branislav SI stredná V 1, CAC, R.CACIB
    21.10.2018 CACIB KOmárom HU, Derby Winner Korózs - Papp Judit HU stredná

V 1, CAC, CACIB, BOB, Derby Winner => HU CH

    20.10.2018 CACIB KOmárom HU Štefan Šinko SI stredná

V 1, CAC, R.CACIB

    19.10.2018 CACIB KOmárom HU Kardos Vilmos HU stredná V 1, CAC, CACIB, BOB
    14.10.2018 CAC Lazarevac RS Milos Markovic RS stredná V 1, CAC, BOB => CH Serbia
    13.10.2018 CAC Topola RS Mica Protic RS stredná V1, CAC, BOB, BIG I. , BIS III.
    30.9.2018

30.9.2018 – CACIB – IHA Tulln Bundessieger AT

Barbara Muller CH stredná V 1, CACA, R. CACIB
    29.9.2018

CACIB – IHA Tulln

Crufts qualification 2019
Pamela Runderkamp, NL stredná V 1, CACA, R. CACIB
    15.9.2018 Špeciáalna výstava KCHKŠ – Malý Lapáš Michel Mocqué FR stredná V1, CAC
    19.8.2018 DUODANUBE CACIB  Bratislava Todorović Źeljko  RS junior V 1, CAJC, Junior BOB, BOB
    10.6.2018 Dog Expo Nitra CACIB - Derby winner Davor javor HR junior V 1, CAJC, Crufts Qualification 2019
    14.4.2018  CAC . Klubová výstava KCHKŠ Beverly White UK junior V1, CAJC, Klubový víťaz mladých => Junior CH. SK
    8.4.2018 Nitra Winner Show Opara Janusz, PL junior V1, CAJC, BOB, short listed in BIG FCI I.
    7,4,2018 Nitrawa Cup Szabó Sándor, HU junior V1, CAJC, BOB
    11.2.2018 Nitra Winter Show Milan Krinke CZ dorast VN 1
    10.12.2017 NITRADOG Slovakia Cup Boguslaw Chmiel Pl dorast VN 1
    15.9.2017 Špeciálna výstava KCHKŠ Malý lapáš István Székely  HU mladší dorast VN 1