ICH. Zenith of Fame Fantazija

ICH. Zenith of Fame Fantazija
TOP SMOOTH COLLIE BREED MALE 2011, 2012,
II TOP Smooth collie breed male 2013
TOP Klub veterán 2013
SVETOVÝ VÍŤAZ VETERÁN collie smooth BOV 2013,
Klub top jedinec 2007, Klub top jedinec 2006
Interšampión, Grandšampión SK, Šampión SK, VICTORY VETERAN WINNER 2014, Šampión CZ, Šampión H, Šampión A, Šampión PL, Šampión HR, Klubový Šampión, Veterán CH SK, Junioršampión SK, Junioršampión CZ, Európsky Víťaz 2007, Európsky Víťaz 2008, 2 x BIS, 3.BIS, 2 BIS,  BIS Junior, 23x BOB, 22x CACIB, 4x klubový víťaz (SK, H, CZ, A), 3x národný víťaz (SK, CZ, A), 2x víťaz špeciálnej výstavy, klubový víťaz mladých

Základné údaje
dátum narodenia: 14.5.2005
pohlavie: pes
farba: trikolor
chovateľ: Natalija Nekrošiene-Gapaniuk, Litva
výška: 61 cm
váha: 26 kg
plnochrupý - certifikát

 

Zdravotné vyšetrenia

 

DBK 0/0
MDR1 -/-
CEA DNA non-carrier - certifikát
CEA/PRA/Kat free - certifikát
Herpes Virus atest
Dental atest
DM - N/N

 

Potomkovia

 

vrh C
vrh D
vrh E
vrh C - Von Weidmann’s Winzerhof
vrh C - Bila Kaífa
vrh C - Flying Ear
vrh D - Flying Ear
vrh E - Flying Ear
vrh G

 

 

Rodokmeň

 

 

ICH. Sandcastle's Truth Or Dare CH. Sandcastle's Trick Or Treat ICH. Raynoor Self Made Man ICH. Oneway's Got To Be A Lover
ICH. Cepu-Jesse's Arganjilly
ICH. Sandcastle's Happy With Hilma ICH. Baubon's Oklahoma Oliwer
Goldbody's Back in Business
CH. Sandcastle’s Skinnydipping ICH. Baubon's Oklahoma Oliwer ICH. Fairlines Last Minute
Goldbody's Amazing Amazon
Goldbody's Classy Coctail CH. Foxearth Freeman
Goldbody's After Eight
ICH. Me Myself Fantazija ICH. Scandyline Big Black Dream CH. Dalimattas Big Blue Boss CH. Foxearth Frankie
Exalted Blue-Belle
ICH. Pihatuvan Rebekka Follow Follow The Line
Dalimattas Lady Lapponia
ICH. Helmlake Hot Women CH. Newarp Dark Crusader at Jesena CH. Sylbecq Draught Guinness at Foxearth
CH. Newarp Silver Moonlight
Astrellita Abracadabra for Helmlake CH. Hilltarn Glenn
Astrellita Blues Singer at Delaws

 

Výsledky výstav
Dátum Miesto Rozhodca Trieda Výsledok
30.11.2014 CACIB Slovakia Cup Nitra Radziuk Sviatlana, BY veterán V 1, Veteran Slovakia Cup Winner, Slovakia Cup Winner, BOB
29.11.2014 CACIB Winner Show Nitra Borges Manuel Loureiro, PT veterán V 1, Veteran Winner
1.6.2014 Derby Winner Nitra - CACIB Javor Davor HR veterán V1, BOB
11.5.2014 Klubová výstava Lučenec SK István Székely H veterán V1, BOB, BIS veterán, BIS 2
28.3.2014 NITRA - VICTORY SHOW - Champion Of Champions Jaroslav Matyáš veterán V 1, VICTORY VETERAN WINNER 2014
27.10.2013 CACIB Bratislava Harsanyi Péter H veterán V1, BOB
7.9.2013 Špeciálna v. KCHKŠ Hurbanovo Heike Bilsheim D veterán V1, BIS
18.8.2013 CACIB DUODANUBE Bratislava Jadranka Mijatevič HR veterán V1, 4 BIS
19.5.2013 WDS - Budapest Mr. Barry A Makepeace UK veteran V1, CAC, Weteran World Winner , Best Vetran
14.4.2012
Klubová výstavaKCHKŠ - Hurbanovo
Ing. Vladimír Javorčík SK
čestná
V1
06.06.2010 KV Nitra, SK Brian Hawkins, GB šampiónov V2, R.CAC
15.05.2010 CACIB Bratislava, SK Harsanyi Péter H šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
08.10.2009 WDS Bratislava, SK Marja Talvitie, FIN šampiónov V4
12.09.2009 CAC Swierklanec, PL Brian Hawkins, GB šampiónov V1, CWC, BOS
05.10.2008 Euro dog show Budapest Elena Balázsovits, H šampiónov V1, CAC, CACIB, EW, BOB, Crufts Nomination
04.10.2008 KV Budapest Ruth Wagner, LUX šampiónov V2, R.CAC
20.09.2008 ŠV Horný Kalník, SK Libuše Ubrová, CZ šampiónov V1, CAC, víťaz špeciálnej výstavy
16.08.2008 MV Bratislava, SK Erwin Deutcher, A šampiónov V1, CAC, CACIB
14.06.2008 KV Cífer, SK Eleonore Singer, A šampiónov V
07.06.2008 MV Nitra, SK Gabriela Ridarčíková, SK šampiónov V1, CAC, Grand Prix Winner, CACIB
30.03.2008 MV Katowice, PL Barbara Müller, CH šampiónov V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, nominácia na Crufts 2009
07.03.2008 Crufts, GB I. Cozens, GB open Res.
09.02.2008 MV Brno, CZ Mlada Svobodová, CZ šampiónov V1, CAC, CACIB
01.12.2007 MV Wels, A Heidi Poschacher, A šampiónov V1, CACA, CACIB
03.11.2007 MV Nitra, SK Lidija Okleščen, SLO šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
20.10.2007 MV Budapest, H Judith Papp, H šampiónov V1, CAC, CACIB
30.09.2007 MV Tulln, A Stella Clark, GB šampiónov V1, CACA, CACIB, Bundessieger, BOB, nominácia na Cruft 2008
19.08.2007 MV Bratislava, SK Péter Harsányi, H šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
18.08.2007 MV Bratislava, SK Štefan Šinko, SLO šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB, nominácia na Cruft 2008
12.08.2007 KV Stockerau, A Michael Forte, IRL šampiónov V1, CACA, klubový víťaz
22.07.2007 MV Oberwart, A Margit Brenner, A šampiónov V1, CACA, CACIB, BOB
24.06.2007 MV Krakow, PL P.Harsányi, H šampiónov V1, CWC, CACIB
23.06.2007 MV Brno, SK MVDr. D. Fialova, CZ šampiónov V1, CAC, CACIB
17.06.2007 ŠV Trencín, SK MVDr. Angela Kováčová, SK šampiónov V1, CAC, víťaz špeciálnej výstavy, BOB
16.06.2007 KV Trenčín, SK Natalija Nekrošiene, LT šampiónov V1, CAC, klubový víťaz, BOB, 3.BIS
08.06.2007 EV Záhreb, HR Svetlana Shevchenko, UKR šampiónov V1, CAC, CACIB, európsky víťaz, BOB, šampión HR, nominácia na Cruft 2008
02.06.2007 MV Nitra, SK Libuše Ubrová, CZ šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
12.05.2007 MV Bratislava, SK Béla Szabó, H šampiónov V1, CAC, CACIB
05.05.2007 KV Řepeč, CZ Stella Clark, UK viťazov V1, CAC, klubový víťaz
14.04.2007 NV Ostrava, CZ Josef Matějek, CZ šampiónov V1, CAC, národný víťaz
09.04.2007 KV Szilvásvárd, H Jean-Paul Kerihuel, F šampiónov V1, CAC, klubový víťaz
08.04.2007 MV Szilvásvárd, H Goran Bodegard, S šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB, nominácia na Cruft 2008
17.03.2007 NV Nitra, SK Lena Eskills, FIN šampiónov V1, CAC, Víťaz SR, BOB
27.01.2007 MV Trenčín, SK Tibor Havelka, SK stredná V1, CAC
04.11.2006 MV Nitra, SK Angela Kováčová, SK stredná V1, CAC, R.CACIB
01.10.2006 MV Tulln, A Javor Davor, HR stredná V1, CACA, CACIB, Bundessieger, nominácia na Cruft 2007
23.09.2006 NV Brno, CZ Mlada Slobodová, CZ mladých V1, CAJC
09.09.2006 MV Kecskemét, H Ildikó Muzslai, H stredná V1, CAC, CACIB, BOB, nominácia na Cruft 2007
20.08.2006 MV Bratislava, SK Niciewicz Jadwiga, PL stredná V1, CAC, R.CACIB
19.08.2006 MV Bratislava, SK Szemraj Pawel, PL stredná V1, CAC, CACIB
24.06.2006 MV Brno, CZ Tibor Havelka, SK mladých V2
11.06.2006 ŠV Trencín - Nozdrkovice, SK Jaroslav Matyáš, SK mladých V1, CAJC, BOB
10.06.2006 KV Trenčín - Nozdrkovice, SK Judith Papp, H mladých V1, CAJC, Klubový víťaz mladých, BOB, BIS Junior, BIS
03.06.2006 MV Nitra, SK Ildikó Muzslai, H mladých V1, CAJC, BOB
02.06.2006 CV Senec, SK Štefan Šinko, SLO mladých V1, CAJC, BOB
07.05.2006 CV Banská Bystrica, SK M.Václavík, CZ mladých V1, CAJC
22.04.2006 MV České Budějovice, CZ Tibor Havelka, SK mladých V1, CAJC, BOB
08.04.2006 NV Ostrava, CZ J.Dostál, CZ mladých V1, CAJC
18.03.2006 CV Nitra, SK G. Ridarčíková, SK mladých V1, CAJC
12.03.2006 MV Graz, A Hans Bierwolf, A mladých V1, Jugend Bester
28.01.2006 MV Trenčín, SK Libuše Ubrová, CZ dorastu VN1
05.11.2005 MV Nitra, SK P.Harsányi, H šteniat VN1