ICH. Shulune Imperial Signature

ICH. Shulune Imperial Signature
TOP SMOOTH COLLIE BREED BITCH 2011, 2012 Club TOP junior 2009,

Interšampión, grandšampión SK, klubový šampión SK, šampión SK, šampión A, šampión PL, junioršampión SK, junioršampión H, BOG III., JUNIOR GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2009, víťaz špecialnej výstavy, 2x klubový víťaz mladých, BIS Baby, 11x BOB, 7x CACIB

Základné údaje
dátum narodenia: 27.5.2008
pohlavie: sučka
farba: zlatá
chovateľ: Michelle Fort, UK Shulune

 

Zdravotné vyšetrenia

 

CEA/PRA/Kat free
CEA DNA carrier - certifikát
DBK A/A, DLK 0/0 - certifikát
CEA/PRA/Kat free - certifikát
DM - N/DM

 

Potomkovia

 

Mighty´s Spring Meadow vrh G

Mighty´s Spring Meadow vrh I

Mighty´s Spring Meadow vrh N

 

 

 

Rodokmeň

Moon Walker from Misstoff Rowvale Dream Racer Sharidon Silver Phantom at Foxearth Newarp Cat Dancing At Dakotah
Foxearth Silver Florin
Southcombe Solitaire at Rowvale Manordeifi Lord Snoopy
Southcombe Summer Gem
Foxearth Fern Ominal Foxearth Fire Cracker Foxearth Gold Fever
Foxearth Silver Fontan
Foxearth Flower de Luca at Misstoff Sharidon Silver Phantom at Foxearth
Foxearth Fire Imp
Shulune Lady of Lorien Foxearth High Falutin Foxearth Sandy Footprints Baubon’s Oklahoma Oliwer
Sandcastle’s Oh’ La La
Foxearth Future Magic OneWay’s Skalle Per
Cownbred Hot ’N’ Spicy at Foxearth
Chicnoir Elusive Dream At Shulune Merland Midnight Marauder Newarp Dark Sorcerer
Merland Blue Symphony
Chicnoir Razamataz Crosfell's Quescence
Astrellita Athena at Chicnoir

 

Výsledky výstav

Dátum Miesto Posudzovateľ Trieda Výsledok
03.07.2011 CAC Ustroňu, PL Izabela Olejniszak PL šampiónov V1, CWC, BOB
26.6.2011 CACIB Krakov, PL Gregorz Robak PL šampiónov V1, CWC, CACIB, BOB
28.05.2011 CACIB Székesfehérvár HU Tibor Gellén HU šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
30.04.2011 KV Hurbanovo, SK Elena Balázsovits H otvorená V1, CAC, Club Winner, BOB
05.03.2011 Victory Show Bratislava, SK Jaroslav Matyáš SK šampiónov V2, R.CAC
27.02.2011 CACIB Graz, AT Jadranka Mijatovič HR šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
21.11.2010 CACIB Nitra, SK Vladimír Javorčík SK šampiónov V1, CAC, CACIB, BOB
20.11.2010 CACIB Nitra, SK Sabó Sándor H šampiónov V1, CAC, CACIB
17.10.2010 CACIB Komárom, H Margit Brenner AT otvorená V1, CACA, R.CACIB
16.10.2010 CACIB Komárom, H Peter Harsanyi HU otvorená V1, CACA, CACIB, BOB
2.10.2010 EDS – CELJE - SLO Michael Forte IRL šampiónov V4
1.10.2010 EuroSpecial Show FCI I, SLO Miroslaw Redlicky PL otvorená V1, CAC
26.9.2010 CACIB, Bundessiegr Tulln AT Peter Bailey UK otvorená V1, CACA, R. CACIB
25.9.2010 OCBH Club Show Tulln AT Peggy E. M. Bailey UK otvorená V1, CACA
12.9.2010 ŠV Prešov, SK Harsanyi Péter HU otvorená V1, CAC, Winner of Specilaty
22.8.2010 CACIB Bratislava, SK Lizbeth Mach CH šampiónov V1, CAC, R.CACIB
21.8.2010 CACIB Bratislava, SK Denis Kuzelj BG šampiónov V2, R.CAC, R.CACIB
27.3.2010 CAC Nitra, SK Wierchowska Malgorzata PL otvorená V1, CAC
23.10.2010 CACIB Trenčín, SK Tibor Gellén, H stredná V1
06.12.2009 MV Nitra, SK A. Kochan, PL stredná V1, CAC, CACIB
05.12.2009 MV Nitra, SK V.Javorčík SK stredná V1, CAC, R.CACIB
29.11.2009 MV Budapest, H P. Harsanyi, H otvorená V1, CAC, R.CACIB
28.11.2009 MV Budapest, H E. Balaszovits, H otvorená V2, R.CAC
09.10.2009 CV Bratislava, SK Teixteira Luis Pinto, PT stredná V1, CAC, BOB
08.10.2009 WDS Bratislava, SK Marja Talvitie, FIN stredná V3
4.10.2009 MV Tulln, A Gwen Beaden, UK stredná V1, CAC, R.CACIB
19.09.2009 ŠV Horný Kalník, SK Miroslaw Redlicky, PL stredná V1, CAC, víťaz špecialnej výstavy
12.09.2009 CAC Swierklanec, PL Brian Hawkins, GB stredná V1, CWC
15.08.2009 MV Bratislava, SK Gabriela Ridarčíková, SK mladých V1, CAJC
18.7.2009 CACIB Szombhately, H Natalja Nekrosiene LTV mladých V1, HPJ, BOB
07.06.2009 KV Nitra, SK Muzslai Ildikó, H mladých V1, CAJC, klubový víťaz mladých
06.06.2009 MV Nitra, SK Korozs Papp Judit, HU mladých V1, CAJC, JUNIOR GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2009
05.06.2009 CV Senec, SK Korozs András, H mladých V1, CAJC
16.05.2009 MV Budapest, HU Péter Harsányi, HU mladých V1, CAJC, Junior winner, BOB
10.05.2009 MV Bratislava, SK Natalja Nekrosiene LTV mladých V2
09.05.2009 MV Bratislava, SK Tibor Gellén, H mladých V2
12.4.2009 Club show Szilvasvarad Charlotte Sandberg, S youth V1, CAJC, Klubový Víťaz Mladých, 4.BIS Junior
28.3.2009 CV Nitra Angela Kováčová, SK mladých V1, CAJC, BOB, BIG III.
24.01.2009 MV Trenčín Anna Kochan, PL dorastu VN1
01.11.2008 MV Nitra Petr Řehánek, CZ baby VN1, BIS Baby